Buďte vždy pripravení vyraziť za zákazníkmi a klientmi. Na akúkoľvek akciu v halách či pod šírym nebom sa hodia nožnicové stany.

Na konci roku sa nám často darí dohnať nie príliš vysoké obraty v ostatných mesiacoch. Je však dôležité, aby sme na to boli pripravení. Pre predaj tovaru, ale aj služieb, potrebujeme vhodné zázemie. Nejde len o prenájom miesta. Ten je často bez vybavenia. Potrebujeme predajný stánok. Ideálne vlastný, aby nás v podnikaní neobmedzovala neustála nutnosť si predajné zázemie prenajímať.

Dobrý predajný stánok je univerzálny a rýchlo postaviteľný

Je síce atraktívne, ak si so sebou na prívesnom vozíku s manipulačnou rukou vozíme slovenskú kolibu. Avšak pre väčšinu obchodníkov je to nerealizovateľné, drahé a nerentabilné. Potrebujeme predajný stánok, ktorý ideálne zabalíme do tašky a hodíme si ho kľudne na zem pod nohy v aute, ak nám už iný priestor nezostane. Stánok musí byť tiež rýchlo a jednoducho postaviteľný a potom rozložiteľný. Nechceme platiť montérsky tým, ani so sebou ťahať ďalších ľudí z firmy či z rodiny, ktorí nám so stavbou stánku pomôžu. Našťastie takéto riešenie existuje. Sú to nožnicové stany. A že nevypadajú ako slovenská koliba? Tak si ju na stánok namaľujte, alebo nechajte profesionálne vytlačiť.

Ako si vybrať predajný stánok?

Zvážte, akú veľkosť stánku budete potrebovať. Firma Mutton ponúka kvalitné nožnicové stany vo veľkosti od 2×2 m až po 3×6 m. Môžete ich naviac spojiť, takže zastrešíte aj omnoho väčšiu plochu. Stany majú nepremokavú strechu. Voliteľné je používanie bočných textilných panelov. Tie majú výhodu vytvorenia chránenejšieho zázemia, ale tiež sú výbornou propagačnou plochou, na ktorú si môžete nechať vytlačiť nielen logo firmy, ale aj iné image prvky.

Stánky sú kvalitné a odolné. Firma Mutton vás naviac nenechá v štichu, pokiaľ sa vám na nich niečo pokazí. K stanom totiž drží aj náhradné diely.