Čo spraví každý správny manažér, podnikateľ, riaditeľ ako prvé, keď príde ráno do svojej kancelárie? Prečíta si noviny, ale iné periodikum. Prečo? Pretože každý správny výkonný pracovník chce a potrebuje byť v obraze. Netreba však denne čítať rôzne články a dohľadávať si aktuality na internete. Krok s aktuálnymi trendami udržíte najlepšie vďaka MBA štúdiu.

Štúdium MBA, alebo aj Master of Business Administration (MBA) jednoducho povedané predstavuje moderný koncept manažérskeho vzdelávania, ktorý premieta teóriu priamo do manažérskej praxe.

Že vy už máte vysokú školu a roky praxe? MBA vám prinesie množstvo nových poznatkov, ktoré budú prínosné a v praxi veľmi využiteľné, čo bude mať za následok, že získate nový vietor do plachiet a s ním možno aj nové smerovanie vášho biznisu, či firmy. Manažovať, podnikať, či riadiť firmu je naozaj práca na plný úväzok a investovať energiu ešte do štúdia, ako ste možno zvyknutý z vysokoškolských čias, je nemysliteľné. Práve v tom je štúdium MBA tak odlišné. Hlavný zreteľ je braný na aplikovateľné poznatky, prax a prehlbovanie tém a to všetko v atraktívnej 100% online MBA forme. Business Institut ako kvalitný a silný hráč na poli manažérskeho vzdelávania ako jeden z mála na trhu prináša kvalitné online MBA štúdium, ktoré je svojim obsahom a štruktúrou porovnateľné s klasickým kombinovaným MBA štúdiom, avšak nakoľko všetko prebieha online, štúdium sa tak plne prispôsobí vašim potrebám a časovým možnostiam, nie naopak. Vďaka e-learningu prakticky študujte kdekoľvek a kedykoľvek, pretože celé štúdium máte takpovediac na jeden klik. Študijné materiály, knižnicu, videoprednášky, dokumenty, či možnosť online chatu s lektorom a študijným oddelením, máte neustále so sebou.

Určite sa vo svojej kariére zameriavate na jednu oblasť, ale vo voľnom čase radi nazriete aj do iných tém? Z ponuky online MBA programov si zaručene vyberiete, nech ste ktorýkoľvek typ. Najväčšie zastúpenie študentov majú online MBA programy ako: MBA Management, organizácia a riadenie, MBA Finančný management a strategické riadenie financií, MBA Projektové riadenie a plánovanie, na popularite však rastie aj MBA Real Estate a MBA Management soft skills.

Odteraz sa nemusíte aktuality dozvedať z novín, ale všetky potrebné novinky sa dozviete vďaka štúdiu MBA. Podajte si prihlášku a začnite študovať, pokojne aj dnes. Všetky informácie o online MBA štúdiu a jeho priebehu nájdete na: www.businessinstitut.sk