Úspešná česká sieť školských bufetov ReFresh Bistro sa chystá na expanziu na slovenský trh. S viac ako 50 pobočkami v Česku plánuje priniesť zdravé a chutné jedlá aj do slovenských škôl.

Na ceste k slovenským školám

ReFresh Bistro momentálne prechádza registráciou spoločnosti a administratívnymi prípravami pre svoj vstup na slovenský trh. Niekoľko škôl v Bratislave už prejavilo záujem o otvorenie pobočky, čo naznačuje veľký potenciál pre rast na Slovensku.

Zdravé stravovanie v centre pozornosti

ReFresh Bistro sa zameriava na zdravé stravovanie a ponúka širokú škálu chutných jedál pripravených z kvalitných surovín. Ponuka zahŕňa ovocné šaláty, celozrnné pečivo, zeleninové pokrmy a zdravé nápoje ako alternatívu k tradičným školským občerstveniam.

Podpora miestnych dodávateľov a udržateľnosť

Spolupráca s miestnymi dodávateľmi je pre ReFresh Bistro kľúčová, aby zabezpečila čerstvosť a kvalitu potravín. Spoločnosť sa tiež zameriava na ekologické riešenia, ako sú recyklovateľné obaly a minimalizácia potravinového odpadu.

Plány rozšírenia na Slovensku

ReFresh Bistro plánuje v priebehu dvoch rokov otvoriť niekoľko desiatok pobočiek na Slovensku. Spoločnosť už teraz rokuje s niekoľkými školami a je otvorená novým možnostiam spolupráce.

Vzdelávanie a angažovanosť škôl

ReFresh Bistro hodlá spolupracovať so školami, rodičmi a komunitami na vzdelávanie o výžive a zdravom stravovaní. Plánuje organizovať workshopy a vzdelávacie programy pre študentov, aby pochopili dôležitosť zdravého životného štýlu.

ReFresh Bistro je pripravené priniesť svoje inovatívne riešenia školského stravovania aj na slovenský trh a zlepšiť kvalitu jedál v školách. Ak máte záujem o spoluprácu alebo viete o škole, ktorá by mala záujem o otvorenie pobočky, neváhajte ReFresh Bistro kontaktovať.