Schopnosť efektívne motivovať zamestnancov môže tvoriť rozdiel medzi priemerným a vynikajúcim podnikom. Ak hľadáte cestu, ako sa stať odborníkom na riadenie ľudských zdrojov, štúdium na Cardiff Academy v odbore riadenia ľudských zdrojov, je pre vás ideálnou voľbou.

Vedieť jednať s ľuďmi, ale tiež ich motivovať, vytvárať skvelý kolektív i ich hodnotiť, k tomu všetkému potrebuje dobrý manažér znalosti a skúsenosti. Vybrať si je možné z niekoľkých programov podľa vášho zamerania alebo špecializácie. Jedným z nich je program BBA Riadenie ľudských zdrojov, ktorý študentom poskytne znalosti v oblasti personálneho riadenia, prepojenia teórie a praxe aj riešenia problémov.

Naučíte sa základné metódy rozvoja a vzdelávania zamestnancov, metódy hodnotenia pracovných výkonov i rôzne formy odmeňovania. Výučbu vedie skúsený tím lektorov, ktorí majú znalosti a skúsenosti z praxe, preto sa počas štúdia zameriate aj na reálne situácie. Program je vhodný pre všetkých so stredoškolským vzdelaním, ktorí sa chcú vo svojej kariére posunúť dopredu a oblasť HR je im blízka. Navyše je štúdium BBA prípravou pre štúdium MBA (Master of Business Administration), v ktorom sa získané zručnosti a znalosti prehlbujú.

Absolventi BBA programu Riadenie ľudských zdrojov sú po jeho ukončení vybavení znalosťami a zručnosťami, ktoré sú vysoko cenené na trhu práce. Môžu zastávať pozície v oblasti ľudských zdrojov, personálneho managementu, konzultácie alebo riadiť vlastné podnikanie.

Že to znie presne ako niečo, čo potrebujete? Potom nie je na čo čakať, vyplňte prihlášku na Cardiff Academy a získajte titul BBA.

 

Zdroj foto: GaudiLab / Shutterstock.com