Rozhodli ste sa pre výmenu starých okien za nové? Štandardom sú plastové okná, ktoré mnohých ľudí lákajú najmä z dôvodu priaznivej ceny, ale aj moderného dizajnového prevedenia či výborných tepelno-izolačných vlastností. Hliníkové okná sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, odolnosťou voči mechanickému poškodeniu a vysokou životnosťou, ktorá sa môže vyšplhať na niekoľko desiatok rokov. Avšak postupom času sa do popredia dostávajú opäť drevené okná, ktoré potešia nielen priaznivcov prírodného štýlu a prírodných materiálov, ale taktiež zástancov výborných technických parametrov a nadčasového dizajnu.

Eurookná s dlhou životnosťou

Eurookná sa vyrábajú už po dobu niekoľkých desiatok rokov, keďže žiadny iný materiál nedokazuje svoju životnosť viac ako drevo. Avšak aj v súčasnosti sa môžeme stretnúť s oknami v starých stavbách a chalupách, ktoré sa hádam po celú dobu nemenili, čo sa pravdepodobne odzrkadľuje aj na zhoršených vlastnostiach. Avšak aj napriek tomu, že okná neboli natreté špeciálnymi lakmi a nátermi, môžu slúžiť až do dnes, a to pomerne bez väčších problémov. Pokrok v moderných technológiách zaručuje predovšetkým dlhú životnosť drevených okien, výborné tepelnoizolačné vlastnosti a prvotriednu bezpečnosť.

Tradične kvalitné bezpečnostné dvere

Keď už sme pri tej bezpečnosti, základom každej domácnosti sú kvalitné bezpečnostné dvere, ktoré budú výborne odolávať mechanickému poškodeniu, nárazu, vplyvom vonkajšieho prostredia a predovšetkým vniknutím cudzou osobou. Obzvlášť ak bývate na prízemí, mali by ste mať „oči na stopkách“ a investovať do bezpečnostných dverí i okien, vďaka ktorým budete mať istotu vo dne i v noci.

Ekologické drevené okná

Najmä pre mladé rodinky s deťmi a alergikov sú ekologické drevené okná voľbou číslo jeden! Sú však šetrné nielen k ľudskému organizmu, ale tiež životnému prostrediu, čo považuje množstvo ľudí za jednu z najväčších predností.